Állásajánlatunk

Álláslehetőség

Állásajánlatunk - Account Manager pozícióba

Munkatársat keresünk főállásban a következő munkakörre:

  • Beérkező levelek, hibák és igények kezelése vagy továbbítása a megfelelő kollégának
  • Árajánlatok előkészítése, majd jóváhagyás után az árajánlat kiküldése az ügyfél részére
  • Projektek kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Projektek tesztelése és hibalista készítés

Elvárásaink:

  • Légy határozott, talpraesett, mert az ügyfelekkel kell majd kommunikálnod és Veled fognak a legtöbbet beszélni
  • Oldd meg magadtól az alapvető kérdéseket/problémákat, amiket a betanítás során elmagyarázunk
  • Közepes szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Közepes szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil, megbízható bérezés (megállapodás szerint)
  • Bejelentett, főállású, 8 órás munkaviszony
  • Kellemes, könnyen megközleíthető, irodaházban lévő iroda
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fizetjük a BKV/MÁV bérletet vagy a bejárás benzinköltéségét

Előnyt jelent, de nem elvárás, mert betanítjuk:

  • TeamViewer ismerete
  • cPanel & WHM ismerete
  • Magasabb szintű számítástechnikai ismeretek
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Marketing ismeretek
    • Facebook hirdetéskezelő
    • Google AdWords

Jelentkezni az info@ithosting.hu email címen tudsz fényképes önéletrajzzal.