Az IT Hosting Kft.

Webfejlesztő

munkakörbe munkatársat keres

Ha olyan céget keresel, ahol valóban elismerik a munkádat, szakmai támogatást kapsz és rengeteg tapasztalatot szerezhetsz, akkor csatlakozz fiatal és újításokra nyitott csapatunkhoz.

Az IT Hosting Kft. fő profilja weboldalak és webshopok készítése, online marketing és rendszer üzemeltetés, ezen felül szolgáltatásaink közé tartoznak a különböző IT szolgáltatások, az Office 365,  tárhely szolgáltatás és a VPS server hosting. Hiszünk abban, hogy a legjobb webfejlesztő az, aki mindig képes tanulni másoktól, képes fejlődni és a hibáin túllépni.

Feladataid:
  • Webfejlesztői feladatok (HTML5, PHP, CSS, jQuery)
  • Böngészőfüggetlen megoldások és mobil oldalak készítése
  • Látványterv alapján sitebuild készítése
  • Ügyfeleink weboldalára új funkciók bevezetése, CMS rendszer továbbfejlesztése
Elvásárok:
  • Fentebb említett nyelvek ismerete
  • Laravel 5 keretrendszer haladó szintű ismerete
  • Csapatban való hatékony munkavégzés
  • Felelősségvállalás és határidők betartása
  • Pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • GIT verziókezelő ismerete
  • cPanel ismerete
Amit mi kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • fejlesztési környezet (laptop + monitor)
  • segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • jó hangulat
  • könnyen megközelíthető iroda
  • ingyenes parkolási lehetőség
  • nemzetközi és hazai projektek
  • korlátlan kávéfogyasztás

Ha úgy érzed Te vagy az, aki beleillenél a csapatunkba, ne habozz és jelentkezz még ma!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével tudsz az info(kukac)ithosting.hu címen.

Jelige: Webfejlesztő.

Ha a további kérdésed lenne, azt is itt teheted fel nekünk.